Leírás és Paraméterek
| Cache | 8448kB |
| Chipset | Intel® C422 |
| FDD | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 1280GB |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | Torony |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 16GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Van |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor | Intel Xeon QC |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 4,00GHz |
| Processzor típus | Xeon 4C |
| Processzor modell | W-2125 |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | Z Series |
| TV-Tuner | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 10db |
| Videokártya fajta | Professzionális |
| Memória | 0GB |
| Videokártya típus | Nem |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!