Leírás és Paraméterek
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | Torony |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 32GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Xeon 4C |
| Processzor modell | W-2225 |
| SSD méret | 512GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | Z Series |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 10db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 5GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | Nvidia Quadro P2200 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!