Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | Torony |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 64GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Xeon 8C |
| Processzor modell | 4108 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 1024GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | Z Series |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 10db |
| USB portok száma | 10db |
| USB Type-C | 0db |
| Memória | 0GB |
| Videokártya típus | Nem |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!