Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | Tower |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10500 |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 256GB |
| Teljesítmény | 260W |
| Terméksorozat (PC) | M Series |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 8db |
| USB portok száma | 9db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | AMD Radeon RX 550X |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!