Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | TWR |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 32GB |
| Memória órajel | 3200MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen Threadripper Pro |
| Processzor modell | 3945WX |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 1000GB |
| Terméksorozat (PC) | ThinkStation P |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 6db |
| USB portok száma | 10db |
| USB Type-C | 2db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!