Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Van |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | SFF |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 4GB |
| Memória órajel | 2400MHz |
| Memória típus | UDIMM 2400MHz |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 9100 |
| Soros port | Van |
| Teljesítmény | 180W |
| Terméksorozat (PC) | V Series |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.1 | 6db |
| USB portok száma | 8db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!