Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 2048GB |
| HDMI | Van |
| Kivitel | MT |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 32GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Egyéb |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 9 |
| Processzor modell | 3900 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 512GB |
| Terméksorozat (PC) | HP Omen |
| Thunderbolt | Van |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 7db |
| USB portok száma | 8db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 8GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce RTX 2070S |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!