Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Van |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | GIGABYTE |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | Ultra Compact |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 0GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Egyéb |
| Operációs rendszer verzió | Operációs rendszer nélkül |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor modell | J4105 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 3db |
| USB 3.1 | 0db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!