Leírás és Paraméterek
| Busz | egyéb |
| FDD | Nincs |
| Gyártó | GIGABYTE |
| Hangszóró | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kivitel | Ultra Compact |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 0GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDRIII |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | egyéb |
| Operációs rendszer verzió | Operációs rendszer nélkül |
| Processzor | Intel Celeron |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 2,40GHz |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor modell | Intel® Celeron® Processor N3350, 2.4GHz, 2 core (TDP 6W) |
| SSD méret | 0GB |
| Szállított szoftverek | nincs |
| Teljesítmény | 0W |
| TV-Tuner | Nincs |
| USB 3.0 | 4db |
| USB 3.1 | 0db |
| Videokártya fajta | Professzionális |
| Memória | 0GB |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!