Leírás és Paraméterek
| Busz | SATA |
| Chipset | Intel® |
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| FDD | Nincs |
| Gyártó | GIGABYTE |
| Hangszóró | Nincs |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kiegészítők | 2xUSB 3.1 |
| Kivitel | Ultra Compact |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | egyéb |
| Operációs rendszer verzió | Operációs rendszer nélkül |
| Processzor | Intel Core i3 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 3,10GHz |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 8550U |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 0GB |
| Szállított szoftverek | nincs |
| Teljesítmény | 0W |
| Thunderbolt | Nincs |
| TV-Tuner | Nincs |
| USB 3.0 | 2db |
| USB 3.1 | 1db |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Professzionális |
| Memória | 0GB |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!