Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | SSD |
| Kivitel | Rack |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | RDIMM 3200MHz |
| Méret | 1U (Magas: 42,8 mm, Széles: 482 mm, Mély: 728,2 mm) R440 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 10 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Xeon-Silver 4210R (2.4GHz/10-core/100W) |
| Raid | PERC H730P/2GB NV Cache |
| Redundáns tápegység | Igen |
| SSD méret | 480GB |
| Teljesítmény | 1100W |
| Terméksorozat | Poweredge R440 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| / (marad) #P | 1x293785;#B:1x253290;#R:0x0;#M:1x290939;#S:1x286613;#H1:0x0;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!