Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| Kivitel | Rack |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | UDIMM 2666MHz |
| Méret | 1U (Magas: 42,8 mm, Széles: 434 mm, Mély: 595,6 mm) R340 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 6 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Xeon E-2246G |
| Raid | PERC H330/Nincs Cache |
| Redundáns tápegység | Igen |
| Teljesítmény | 700W |
| Terméksorozat | Poweredge R340 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| / (marad) #P | 0x0;#B:0x0;#R:0x0;#M:1x265243;#S:0x0;#H1:1x290989;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!