Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | SSD |
| Kivitel | Rack |
| Memória alap | 1x32GB |
| Memória típus | RDIMM 3200MHz |
| Méret | 2U (Magas: 86,8 mm, Széles: 434 mm, Mély: 715,5 mm) R740 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 12 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Xeon-Silver 4214R (2.4GHz/12-core/100W) |
| Raid | PERC H730P/2GB NV Cache |
| Redundáns tápegység | Igen |
| SSD méret | 960GB |
| Teljesítmény | 1500W |
| Terméksorozat | Poweredge R740 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói pro-support garancia |
| / (marad) #P | 1x297648;#B:1x256433;#R:0x0;#M:1x290940;#S:2x264750;#H1:0x0;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!