Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | SSD |
| Kivitel | Torony |
| Memória alap | 1x32GB |
| Memória típus | RDIMM 3200MHz |
| Méret | T440 (Magas: 430,3 mm, Széles: 218 mm, Mély: 594,82 mm) |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 12 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Xeon-Silver 4214R (2.4GHz/12-core/100W) |
| Raid | PERC H730P/2GB NV Cache |
| Redundáns tápegység | Igen |
| SSD méret | 480GB |
| Teljesítmény | 990W |
| Terméksorozat | Poweredge T440 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| / (marad) #P | 1x297648;#B:1x264359;#R:0x0;#M:1x290940;#S:1x264794;#H1:0x0;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!