Leírás és Paraméterek
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 2000GB |
| Kivitel | Torony |
| Memória alap | 1x 8GB TruDDR4 2666MHz (1Rx8, 1.2V) ECC UDIMM |
| Memória típus | UDIMM 2666MHz |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | Operációs rendszer nélkül |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 4 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | E-2224G |
| Raid | Alaplapi |
| Redundáns tápegység | Nem |
| Teljesítmény | 250W |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!