Leírás és Paraméterek
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kivitel | Torony |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | RDIMM 2933MHZ |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Intel Xeon Silver 4208 8C 85W 2.1GHz |
| Raid | ThinkSystem RAID 930-8i 2GB Flash PCIe 12Gb Adapter |
| Redundáns tápegység | Opcionális |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 750W |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!