Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Component port (Y / Pb / Pr) | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LG |
| HDMI | 2 |
| Képátló | 32,0" |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 5kg |
| Tartozékok | Távirányító (+elem) |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 2db |
| Videotámogatás USB-n | Van |
| Garancia | 1 év (kötelező) + 2 év (gyártói garancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!