Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Fali rögzítés | 200x100mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 1366 x 768 (WXGA) 16:9 |
| Gyártó | Sharp |
| HDMI | 3 |
| Képátló | 32,0" |
| Smart TV funkciók | Nincs |
| Súly | 5kg |
| Támogatott média formátumok | MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, VOB, DAT, TS, MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, LPCM, JPG, JPEG, BMP, PNG, FAT16, FAT32, NTFS |
| Tartozékok | Remote control, 2x AAA batteries, TV stand installation pack, Quick start guide |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 2db |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!