Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Component port (Y / Pb / Pr) | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | TOSHIBA |
| HDMI | 4 |
| Képátló | 50,0" |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 11kg |
| Támogatott média formátumok | Video:.mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi; Audio: .mp3, .wma, .wav; Picture: .jpg, .jpeg, .bmp, .png |
| Tartozékok | Remote Control (+battery), Quick Start Guide |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 2db |
| Videotámogatás USB-n | Van |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szevizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!