Leírás és Paraméterek
| 2D -> 3D konvertálás | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Component port (Y / Pb / Pr) | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | VIVAX |
| HDMI | 3 |
| Képátló | 55,0" |
| Képfrissítési frekvencia | 400 |
| Súly | 14kg |
| Támogatott média formátumok | H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR |
| Technológia | LED |
| USB 2.0 | 2db |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!