Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Composite port (AV) | Van |
| Component port (Y / Pb / Pr) | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | VIVAX |
| HDMI | 3 |
| Képátló | 55,0" |
| Képfrissítési frekvencia | 400 |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 12kg |
| S-Video Port (Y/C) | Van |
| Támogatott média formátumok | H.265 / H.264 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VC1 / MP3 / AAC / LPCM / Dolby DD / JPG / JPEG / BMP |
| Tartozékok | Távirányító (+elem) |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 2db |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!