Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 256GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 12 Mpx |
| Kijelző felbontás | 2360 x 1640 |
| Kijelző méret | 10,9" |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor modell | A14 |
| RAM | 4,0GB |
| Szín | Zöld |
| Terméksorozat (TAB) | Air |
| USB | Type-C |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!