Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozók | Thunderbolt 3 |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 12 |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 2388 x 1668 |
| Kijelző méret | 11,0" |
| Memória típus | integrált |
| Mobiltelefon funkciók | Van |
| Mobil kommunikáció | 5g |
| Op.rendszer | iPadOS 14 |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor típus | M1 |
| RAM | 8,0GB |
| Szín | Szürke |
| Terméksorozat (TAB) | iPad Pro |
| USB | Type-C |
| Verzió | iPadOS 14 |
| Video csatlakozás | Thunderbolt 3 |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!