Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 5100mAh |
| Belső memória/tárhely | 16GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | HUAWEI |
| Kamera felbontás | 5,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Kijelző felbontás | 1280 x 800 |
| Kijelző méret | 8,0" |
| Memória bővíthetőség | 512 GB |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| Op.rendszer | EMUI 10.0 (Android 10.0) |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor magok száma | 8 core |
| RAM | 2,0GB |
| Súly. | 310,00g |
| Szín | Kék |
| USB | Micro |
| Verzió | 10.0 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!