Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 5000mAh |
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| GPS | Nincs |
| GSM | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Kijelző méret | 10,3" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória. | 4GB |
| Memória bővíthetőség | 256 |
| Memória típus | DDR4 |
| Méret | 244,2 x 153,3 x 8,15mm |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobiltelefon funkciók | Nincs |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| Op.rendszer | Android |
| Operációs rendszer | Android 9 |
| Operációs rendszer | Android 9 |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor típus | Cortex A53 |
| Processzor modell | Helio P22T |
| RAM | 4,0GB |
| Súly. | 460,00g |
| Szín | Iron grey |
| Terméksorozat (TAB) | M10 FHD Plus (2nd Gen) |
| USB | Type-C |
| Verzió | Android 9 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!