Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 5000mAh |
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| GSM | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 5,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 1280 x 800 |
| Kijelző méret | 8,0" |
| Lokalizáció | magyar |
| Memória. | 2GB |
| Memória bővíthetőség | 128 |
| Memória típus | LPDDR3 |
| Méret | 199,1 x 121,8 x 8,15mm |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobiltelefon funkciók | Nincs |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| Op.rendszer | Android |
| Operációs rendszer | Andorid |
| Operációs rendszer | Android 9 |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor magok száma | 4 (Quad-Core) |
| Processzor típus | Cortex A53 |
| Processzor modell | Helio A22 |
| RAM | 2,0GB |
| Súly. | 305,00g |
| Szín | Iron grey |
| Terméksorozat (TAB) | M8 HD 2nd Gen |
| USB | Micro |
| Verzió | Android 9.0 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!