Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 8400mAh |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozók | Pogo pin |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | LENOVO |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 13,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 |
| Kijelző méret | 11,5" |
| Lokalizáció | magyar |
| Memória bővíthetőség | 1000 |
| Memória típus | LPDDR4 |
| Méret | 264,28 x 5,8 x 171,4mm |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobiltelefon funkciók | Nincs |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| Op.rendszer | Android 10 |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor típus | Kryo 470 |
| Processzor modell | Snapdragon 730G |
| RAM | 6,0GB |
| Súly. | 485,00g |
| Szín | Slate Grey |
| Terméksorozat (TAB) | P11 Pro |
| USB | Type-C |
| Verzió | Android 10 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!