Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 16GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Kijelző felbontás | 1280 x 800 |
| Kijelző méret | 8,0" |
| Memória bővíthetőség | 256 |
| Processzor magok száma | 8 core |
| RAM | 3,0GB |
| Súly. | 419,00g |
| USB | 2.0 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!