Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Hangszóró | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 |
| Kijelző méret | 10,5" |
| RAM | 4,0GB |
| Szín | Fekete |
| Terméksorozat (TAB) | TAB S |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!