Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Kamera felbontás | 13,0MP |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 |
| Kijelző méret | 10,5" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| RAM | 6,0GB |
| Súly. | 420,00g |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!