Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Van |
| GSM | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Hangszóró | Van |
| Kijelző méret | 10,4" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Op.rendszer | Android |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor típus | Octa-Core |
| RAM | 3,0GB |
| Súly. | 477,00g |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!