Leírás és Paraméterek
| Anyag | PU leather |
| Belső méret | 276 x 190 x 15,6 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 284 x 208 x 26 mm |
| Méret | 10,1" |
| Szín | Fekete |
| Modell | Muskoka |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!