Leírás és Paraméterek
| Anyag | PU / Velvet |
| Belső méret | 213 x 154 x 13 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 223 x 169 x 19 mm |
| Méret | 8,5" |
| Szín | Kék |
| Modell | Noumea |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!