Leírás és Paraméterek
| Anyag | PU |
| Belső méret | 266 x 190 x 15 mm |
| Gyártó | TRUST |
| Külső méret | 266 x 205 x 17 mm |
| Méret | 10,0" |
| Szín | Piros |
| Modell | Primo |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!