Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth. | 5.0 |
| GPS | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Kamera felbontás | 12,0MP |
| Kijelző méret | 6,1" |
| RAM | 4,0GB |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!