Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Beszélgetési idő | 14,0óra |
| Bluetooth. | 4,2 |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Hangvezérlés | Van |
| Kamera felbontás | 12,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző felbontás | 1334 x 750 |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző típus | Capacitive, IPS |
| RAM | 2,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!