Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 256GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 1334 x 750 |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző típus | Capacitive, IPS |
| Súly | 0kg |
| Szín | Piros |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!