Leírás és Paraméterek
| Beszélgetési idő | 35,0óra |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | GIGASET |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 550óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Memória. | 8GB |
| Operációs rendszer | Android 8.1 |
| RAM | 1,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Zöld |
| USB | Micro |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!