Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | Igen |
| 3G hálózat | igen |
| Akkumulátor | 6200mAh |
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | GIGASET |
| Hangvezérlés | Van |
| Kamera felbontás | 13,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző felbontás | 1560 x 720 |
| Kijelző méret | 6,1" |
| Kijelző típus | Capacitive, IPS |
| Memória bővíthetőség | 256GB |
| Operációs rendszer | Android 10.0 |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| RAM | 4,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Fekete |
| USB | Type-C |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!