Leírás és Paraméterek
| 3G hálózat | Igen |
| Akkumulátor | 3400mAh |
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Böngésző | HTML |
| Bluetooth. | 4,2 |
| Csatlakozók | microUSB 2.0, 3,5 mm jack |
| EDGE | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPRS | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | HUAWEI |
| Kamera felbontás | 16,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző felbontás | 2340 x 1080 (FHD+) |
| Kijelző méret | 6,2" |
| Kijelző típus | Capacitive, IPS |
| Memória bővíthetőség | 512 GB-ig |
| Operációs rendszer | Android 9.0 |
| Rádió | FM Rádió |
| RAM | 3,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Kék |
| USB | Micro |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!