Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 4000mAh |
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| GPS | Van |
| Gyártó | HUAWEI |
| Kamera felbontás | 16,0MP |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 2340 x 1080 (FHD+) |
| Kijelző méret | 6,6" |
| Memória bővíthetőség | microSD, 1 TB-ig |
| Operációs rendszer | Android 9.0 (Pie); EMUI 9 |
| RAM | 4,0GB |
| Súly | 0kg |
| USB | Type-C |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!