Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 4200mAh |
| Belső memória/tárhely | 256GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | HUAWEI |
| Kamera felbontás | 50,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző méret | 6,6" |
| Kijelző típus | OLED |
| Memória bővíthetőség | 256 GB (Nano Memory) |
| Operációs rendszer | EMUI 10.1 (Android 10) |
| RAM | 8,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Ezüst |
| USB | Type-C |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!