Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 3000mAh |
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| GPS | Van |
| Gyártó | HUAWEI |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 1520 x 720 |
| Kijelző méret | 6,1" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD, 512GB-ig |
| Operációs rendszer | EMUI 9.0 (Based on Android 9) |
| RAM | 2,0GB |
| Súly | 0kg |
| USB | Micro |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!