Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| 3G hálózat | B1(2100), B2(1900), B4 (AWS), B5(850), B8(900) |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Beszélgetési idő | 42,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Csatlakozók | C-típusú USB, 3.5mm Stereo |
| Egyéb funkciók | NFC |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Kamera felbontás | 64,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 2400x1080 |
| Kijelző méret | 6,7" |
| Kijelző típus | Super AMOLED |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (512GB-ig) |
| Operációs rendszer | Android |
| RAM | 6,0GB |
| Súly | 0kg |
| Szín | Kék |
| USB | Type-C |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!