Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only) |
| 3G hálózat | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Akkumulátor típus | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Bluetooth. | 4,2 |
| CPU | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Elülső kamera felbontás | Single: 5 MP |
| Videó felbontás | 1080p FULL HD |
| GPS | Van |
| GPU | Adreno 506 |
| Gyártó | SAMSUNG |
| 4G/LTE | Beépítve |
| Hangszóró | Yes |
| Audio (3.5mm Jack) port | 1 |
| Jellemzők | LED flash |
| Kamera felbontás | Triple: 13 MP, 2 MP, 2 MP |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Chip | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| NFC | Nincs |
| Operációs rendszer | Android 10, One UI 2.5 |
| RAM | 3,0GB |
| SIM | Dual SIM |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| Szabvány | GSM / HSPA / LTE |
| Szenzor | Accelerometer, proximity |
| Szín | Fekete |
| Töltés | Fast charging 15W |
| USB | Type-C |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!