Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM only) |
| 3G hálózat | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Akkumulátor típus | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Beszélgetési idő | 34,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| CPU | Octa-core (4x2.35 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Elülső kamera felbontás | Single: 8 MP, f/2.2 |
| Videó felbontás | 1080p FULL HD |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| GPS | Van |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Gyártó | SAMSUNG |
| 4G/LTE | Beépítve |
| Hangszóró | Igen |
| Audio (3.5mm Jack) port | 1 |
| Jellemzők | LED flash, panorama, HDR |
| Kamera felbontás | Quad: 48 MP (wide) // 5 MP (ultrawide) // 2 MP (macro) // 2 MP (depth) |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Chip | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| NFC | Van |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| Rádió | FM radio, RDS, recording |
| RAM | 4,0GB |
| SIM | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| Súly | 0kg |
| Szabvány | GSM / HSPA / LTE |
| Szenzor | Fingerprint (side-mounted), accelerometer |
| Szín | Kék |
| Töltés | Fast charging 15W |
| USB | Type-C |
| Wireless | Van |
| Zenelejátszási idő | 109 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!