Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| 3G hálózat | B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900) |
| Akkumulátor | 5000mAh |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Csatlakozók | 3.5mm Stereo, USB 2.0, NFC, Smart Switch (PC verzió) |
| Egyéb funkciók | Gyorsulásmérő, Ujjlenyomat szenzor, Gyro érzékelő, Geomágneses szenzor, Közelségérzékelő, Virtual Light Sensing |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Hangvezérlés | Van |
| Kamera felbontás | 48,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Kijelző típus | TFT |
| Memória. | 128GB |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (512GB-ig) |
| Operációs rendszer | Android |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Fekete |
| USB | Type-C |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!