Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only) |
| 3G hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 *//* HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G hálózat | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| Akkumulátor típus | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth. | 5.0 |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Elülső kamera felbontás | Single: 13 MP |
| Videó felbontás | 4K |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| GPS | Van |
| GPU | Mali-G57 MC3 |
| Gyártó | SAMSUNG |
| 4G/LTE | Beépítve |
| Hangszóró | Yes |
| Audio (3.5mm Jack) port | 1 |
| Jellemzők | LED flash, panorama, HDR |
| Kamera felbontás | Quad: 48 MP, 8 MP, 5 MP, 2 MP |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Kijelző típus | TFT |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Chip | MediaTek MT6853 Dimensity 720 5G (7 nm) |
| NFC | Van |
| Operációs rendszer | Android 11, One UI 3.0 |
| Rádió | Unspecified |
| RAM | 4,0GB |
| SIM | Dual SIM |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A Cat16 1024/75 Mbps, 5G |
| Szabvány | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Szenzor | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Szín | Fekete |
| Töltés | Fast charging 15W |
| USB | Type-C |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!