Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only) |
| 3G hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Akkumulátor típus | Li-Po 4500 mAh, non-removable |
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Bluetooth. | 5.0 |
| CPU | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Elülső kamera felbontás | Single: 32 MP |
| Videó felbontás | 4K |
| Videó felbontás | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| GPS | Van |
| GPU | Adreno 618 |
| Gyártó | SAMSUNG |
| 4G/LTE | Beépítve |
| Hangszóró | Yes, with stereo speakers |
| Audio (3.5mm Jack) port | 1 |
| Jellemzők | LED flash, panorama, HDR |
| Jellemzők | HDR |
| Kamera felbontás | Quad: 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Kijelző technológia | Corning Gorilla Glass 5 |
| Kijelző típus | Super AMOLED |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Chip | Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm) |
| NFC | Van |
| Operációs rendszer | Android 11, One UI 3.1 |
| Rádió | Unspecified |
| RAM | 6,0GB |
| SIM | Dual SIM |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
| Szabvány | GSM / HSPA / LTE |
| Szenzor | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Szín | Kék |
| Töltés | Fast charging 25W, 50% in 30 min (advertised) |
| USB | Type-C |
| Vízállóság | IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins) |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!