Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| 3G hálózat | B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900) |
| Akkumulátor | 4000mAh |
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 4,2 |
| Csatlakozók | C-típusú USB, 3.5mm Stereo |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Kamera felbontás | 13,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző méret | 6,5" |
| Kijelző típus | TFT |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (512GB-ig) |
| Operációs rendszer | Android |
| RAM | 3,0GB |
| Súly | 0kg |
| Szín | Kék |
| USB | Type-C |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!